Previous Next
Bostancı Toner Dolumu 0216 313 11 66 Bostancı Toner Dolumu 0216 313 11 66 Bostancı Toner Dolumu – Bostancı Yazıcı Servisi –...
Bostancı Veri Kurtarma 0216 313 11 66 Bostancı Veri Kurtarma - Silinen Bilgileri Geri Getirme Hard Disk  Tamiri Data...
Bostancı Bilgisayar Servisi 0216 313 11 66 Bostancı Bilgisayar Servisi Bostancı Bilgisayar Servisi Olarak İsteyene Yerinde Servis Hizmeti...
Bostancı Laptop Servisi 0216 313 11 66 Bostancı Laptop Servisi - Bostancı Laptop Tamiri Bostancı bilgisayar servisi olarak Marka model...
Bostancı Yazıcı Tamiri 0216 313 11 66 Bostancı Yazıcı Tamiri - Bostancı Yazıcı Servisi Bostancı bilgisayar servisi olarak marka model...
Bostancı Web Tasarım 0216  313 11 66 Bostancı Web Tasarım 0216 313 11 66 Bostancı web tasarım firması olarak kurumsal yada kişisel...

Bostancı Toner Dolumu 0216 313 11 66

bostancı toner dolumu

Bostancı Toner Dolumu 0216 313 11 66

Bostancı Toner Dolumu – Bostancı Yazıcı Servisi – Bostancı  Yazıcı Bakımı – Bostancı Yazıcı Tamiri – Printer Tamiri

Deha Bilişim On yıllık uzman tecrübe ile toner sektöründe kaliteden şaşmayan her zaman en iyi toner tozunu kullanan bir firma olarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yapıya sahıptir. Bostancı bölgesi ile çalışmaktan son derece memnundur.

Toner dolumlarımız garantilidir.kendi cihazlarımızda test ederek yapıyoruz.test çıktısını size tonerle beraber getiriyoruz.Bizi aradığınızda toner modelini ve yazıcı marka model söylüyosunuz biz size dolu toneri getırıyor sizden boş toneri alıyoruz böylece daha hızlı çözüm üretmiş oluyoruz ama isterseniz kendi tonerinizi dolum yapıp gün içinde teslim ediyoruz.

Çalışma saatlerimiz 08:30 20:00 Cumartesi günleri tam gün çalışıyoruz . Hp toner dolumu 12 a toner 13a 15 a toner 35-36-49-53a 78a 85 a toner dolumlarını garantili yapıyoruz.

Samsung toner dolumu (4623)hariç chip özel olduğu için diger modellerden sigorta ve chip ücreti alınmaz.

Canon toner dolumu hp ile aynı marka taşıyan canon pek çok uyumlu toneri olmasına ragmen biz canonun kendi tonerini ve modelini tercıh edıyoruz.toner dolumları daha saglıklı oluyor.

Bostancı Xerox toner dolumu samsung ıle aynı modellere uymasına ragmen kendi orijinal toner tozunu kullanıyoruz.

Bostancı bölgesi toner dolumlarına çok önem veren bölgedir bizde kendi toner tozumuza güveniyoruz ve degerli Bostancılilere hizmet etmek istiyoruz.

Toner dolumlarını tam dolduruyoruz çıktı kalıtesi net olacak şekilde kaç kopya alıyosa o kadar almasını saglıyoruz çogu firma toner dolumu fazla yapmazken genelde orıjınal alırken biz o kalıtede garanti veriyoruz.

İki tane ve üstü toner dolumlarında yazıcının bakımı %50 indirimli yapıyoruz.böyle ufak arızalarda ve dogabilecek büyük arızalarda sorun yaşamamış oluyorsunuz.

Toner dolumlarında drum değişmesi gerekirse orıjınal drum kullanıyoruz.her dolumda drum değişmesi aslında daha saglıklıdır.

Bostancı de sigorta acentelerine belediyeye gümrükçülere ve emlakçılara uçak firmalarına hizmet vermekteyiz bu tür yerlerin dolumlarını yapıyoruz ve bizden son derece memnunlar.

Toner dolumunda en ufak deteya dikkat ediyoruz toner dolum yaptıktan sonra paketliyoruz.

Renkli toner dolumlarımız vardır ve en kaliteli toz olan pelikan kullanıyoruz garanti veriyoruz.chiplerinden ücret almıyoruz.toner dolumlarında saglıklı olmaz denilen renkli toneri en iyi şekilde yapıp teslim ediyoruz.

Yazıcı bakımı satışı teknik servis hizmetimiz vardır.bizi aradıgınızda yerınde olması gereken sorun ıse sadece servis ücretı alıyoruz.olmazsa alıp arızasını yapıyoruz gün içinde size teslim ediyoruz.

Muadil toner satışı-orıjınal toner satışımız vardır. Toner dolumu oldugunda yedek olarak muadil alırsanız indirimden yararlanıyorsunuz.böylece acil bir durum oldugunda yedek olarak kullanmış oluyorsunuz.yıl sonuna kadar kartuş ücreti almıyoruz sadece drum ve toner dolum ücreti alıyoruz.

Her marka yazıcıya bakıyoruz toner dolumlarını yapıyoruz arızasını yaptığımızda garanti veriyoruz.

Toner i yazıcıya takarken dikkat edilmesi gerekenleri ve yazıcıyı kullanma talimatını vs bizi arıyarak

Yardım alabilirsiniz. Toner dolumu yaparken kompürösör makinesinde yapıyoruz.

Yazıcı satışlarında garanti veriyoruz. A4 kağıt satışlarımız vardır.3 tane dolum yapana A4 kagıdı hediye

Veriyoruz. Toner dolumunu severek yapan bir firmayız.kesinlikle hemen yapalım gönderelim mantığı

İle hareket etmiyoruz.dolum yaparken her vidayı yağlayarak durumu ve bütün parçaları silerek temizleyerek yapıyoruz.

Tüm ürünlerimiz faturalıdır.en iyi marka sarf malzemeyi kullanıyoruz.