Previous Next
Bostancı Toner Dolumu 0216 313 11 66 Bostancı Toner Dolumu 0216 313 11 66 Bostancı Toner Dolumu – Bostancı Yazıcı Servisi –...
Bostancı Veri Kurtarma 0216 313 11 66 Bostancı Veri Kurtarma - Silinen Bilgileri Geri Getirme Hard Disk  Tamiri Data...
Bostancı Bilgisayar Servisi 0216 313 11 66 Bostancı Bilgisayar Servisi Bostancı Bilgisayar Servisi Olarak İsteyene Yerinde Servis Hizmeti...
Bostancı Laptop Servisi 0216 313 11 66 Bostancı Laptop Servisi - Bostancı Laptop Tamiri Bostancı bilgisayar servisi olarak Marka model...
Bostancı Yazıcı Tamiri 0216 313 11 66 Bostancı Yazıcı Tamiri - Bostancı Yazıcı Servisi Bostancı bilgisayar servisi olarak marka model...
Bostancı Web Tasarım 0216  313 11 66 Bostancı Web Tasarım 0216 313 11 66 Bostancı web tasarım firması olarak kurumsal yada kişisel...

Bilgisayar Servisi

Bostancı Bilgisayar Servisi Web Sitesi Yepyeni Yüzü İle Hizmetinizdedir...

Web site URL: http://www.bostancibilgisayarservisi.org

Bostancı bölgesinde dell marka bilgisayarlarınıza özel teknik servis hizmeti veriyoruz. dell marka bilgisayarlarınızın garanti süresi bitti ise bizimle irtibata geçerek servis isteyebilirsiniz. Bilgisayarınızın Arızası ne olursa olsun bostancı bilgisayar servisi sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm üretecektir.

Dell marka laptop ların yedek parça ihtiyaçlarınızı , düşme kırılma sonucu değiştirilmesi gereken ekran, kasa, klavye,vb birçok parçasını bostancı bilgisayar servisi firmamızda bulabilirsiniz. Garanti süresi bitmiş yada garanti dışı kalmış bilgisayarlarınız için bizi arayabilirsiniz.Dell Marka Bilgisayarınızın arızası durumda bizi aradığınız taktirde adresinize gelerek Dell laptop yada Bilgisayarınızı ilk etapta adresinizde onarmaya çalışıyoruz bu adreste onarılmayacak bir arıza ise cihazı servisimize alarak en kısa sürede arızasını giderip tekrar adresinize teslim ediyoruz.

bostancı dell servisi

Bostancı Bilgisayar Servisi Fujitsu Siemens servisi ve Fujitsu Siemens laptop servisi ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor. Garanti Süresi bitmiş Fujitsu Siemens marka laptoplarınıza bostancı bilgisayar servisi tarafından özel servis hizmeti verilmektedir Bostancı Semtinde yaşıyorsanız Fujitsu Siemens laptoplarınızın arızası durumunda bizi aramanız dahilinde teknik servis ekibimiz adresinize gelerek adresinizde bilgisayarınızın onarımını yapacaklar.

 Adreste yapılamayacak arızalar için ise Fujitsu Siemens bilgisayarınızı yada Fujitsu Siemens laptopunuzu firma kaşesi bulunan arıza formu ile sizden teslim alarak servisimize getirecekler daha sonra size cihazınızın arıza ve maliyeti ile ilgili bilgi verilecek onaylamanız durumunda bilgisayarınızın tamir ve bakım işlemi yapılacak ve adresinize teslim edilecek bu işlemler  çok kısa bir zaman içersin de gerçekleşecektir. Bostancı Özel Fujitsu Siemens servisi olarak siz değerli müşterilerimizin menmuniyeti için çalışıyoruz.

bostancı fujitsu siemens servisi

Fujitsu Siemens Marka Bilgisayar , Laptop larınızın tamirinde 3ay teknik servis garantisi , Parçe değişiminde ise  12 ay İthalatçı firma garantisi veriyoruz.

Değişen parçanın yada bostancı bilgisayar servisinden aldığınız herhangi bir yedek parçanın arızalanması durumunda birebir değişim yapıyoruz siz değerli müşterilerimizi aylarca bekletmeden 2-3 gün içerisinde arızalanan garantili parçayı tekrar yenisi ile değiştiriyoruz.

Bostancı Fujitsu Siemens servisi

Bostancı Fujitsu Siemens Yazıcı servisi

Bostancı Fujitsu Siemens laptop servisi

Bostancı Fujitsu Siemens bilgisayar servisi

Bostancı Fujitsu Siemens yetkili servisleri

 

 

SORU :

IBM marka laptopumun görüntüsü çok silik, dikkatli bakınca belli oluyor, hatta masa windows açılıp masa üstü dahi görünüyor ama çok silik, nedendir, bilgi verirmisiniz? Bostancı ibm servisi (bostancı bilgisayar servisi) nin cevabı aşşağıdadır.

ibm yetkili servisi bostancı

CEVAP:

Bostancı IBM servisimize bu sorununun çözümü için başvuruda bulunan Yaşar  beyin IBM marka laptopu ibm Bostancı servisi tarafından adresten alınıp serviste kontrolü yapılarak sorunun invertor kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Aynı gün laptop sahibinden alınan onay ile birlikte bilgisayarın invertörü değiştirilerek bir sonraki gün adrese teslim edilmiştir.

Sizde ibm laptoplarınız için hızlı ve güvenilir çözüm arayışında iseniz Bostancı ibm servismiz den destek alabilirsiniz.

Bostancı İbm servisi

Bostancı İbm Yazıcı servisi

Bostancı İbm laptop servisi

Bostancı İbm bilgisayar servisi

Bostancı İbm yetkili servisleri

bostancı msi servisi

Bostancı Bilgisayar Servisi olarak Msi bilgisayar servisi ve Msi laptop servisi hizmeti vermekteyiz. Garanti Süresi bitmiş Msi marka bilgisayarlarınıza tarafımızdan özel servis hizmeti verilmektedir Bostancı de yaşıyorsanız Msi bilgisayarlarınızın arızası durumunda bizi aramanız dahilinde teknik servis ekibimiz adresinize gelerek adresinizde bilgisayarınızı ınızın onarımını yapacaklar.adreste yapılamayacak arızalar içinse Msi bilgisayarınızı yada Msi laptopunuzu arıza formu ile sizden teslim alarak firmamıza getirecekler daha sonra size cihazınızın arıza ve maliyeti ile iMsiili biMsii verilecek onaylamanız durumunda bilgisayarınızı tamir ve bakım işlemi yapılacak ve adresinize teslim edilecek bu işlemler anlatması hernekadar uzun sürsede çok kısa bir zaman içersinde gerçekleşecektir.eğer Bostancı mahallesinde yaşıyor ve Msi biMsiisayar kullanıyorsanız doğru adres Bostancı bilgisayar servisi dir. Bostancı Msi servisi olarak siz değerli müşterilerimizin menmuniyeti bizim için çok önemlidir.

Msi Marka bilgisayarınızın arızası durumda bizi aradığınız taktirde adresinize gelerek Msi laptop yada bilgisayarınızı ilk etapta adresinizde onarmaya çalışıyoruz bu adreste onarılmayacak bir arıza ise cihazı servisimize alarak en kısa sürede arızasını giderip tekrar adresinize teslim ediyoruz firmamız bünyesinde tamiratı yapılan Msi marka cihazllarınıza 3 ay kendi servis garantimizi veriyoruz .

 

Bostancı Msi Notebook servisi

Bostancı Msi laptop servisi

Bostancı Msi biMsiisayar servisi

Bostancı Msi yetkili servisleri

Bostancı Bilgisayar Servisi Casper yetkili servisi olarak casper bilgisayar servisi ve casper laptop servisi hizmeti vermekteyiz. Garanti Süresi bitmiş casper marka bilgisayarlarınıza tarafımızdan özel servis hizmeti verilmektedir Bostancı de yaşıyorsanız casper bilgisayarlarınızın arızası durumunda bizi aramanız dahilinde teknik servis ekibimiz adresinize gelerek adresinizde bilgisayarınızın onarımını yapacaklar.adreste yapılamayacak arızalar içinse casper bilgisayarınızı yada casper laptopunuzu arıza formu ile sizden teslim alarak firmamıza getirecekler daha sonra size cihazınızın arıza ve maliyeti ile ilgili bilgi verilecek onaylamanız durumunda bilgisayarınızın tamir ve bakım işlemi yapılacak ve adresinize teslim edilecek bu işlemler anlatması hernekadar uzun sürsede çok kısa bir zaman içersinde gerçekleşecektir.eğer Bostancı mahallesinde yaşıyor ve casper bilgisayar kullanıyorsanız doğru adres Bostancı bilgisayar servisi dir. Bostancı casper servisi olarak siz değerli müşterilerimizin menmuniyeti bizim için çok önemlidir.

 bostancı casper servisi

Bostancı casper servisi

 

Bostancı casper laptop servisi

 

Bostancı casper bilgisayar servisi

 

Bostancı casper yetkili servisleri

Hp marka yazıcınız , Hp marka bilgisayarınızın arıza yapmaları durumlarında bostancı hp servisi ile irtibata geçerek servis isteyebilirsiniz.

Bostancı Bilgisayar Servisi olarak Hp bilgisayar servisi ve Hp laptop servisi hizmeti veriyoruz. Garanti Süresi bitmiş Hp marka bilgisayarlarınıza, yazıcılarınıza , server larınıza tarafımızdan özel servis hizmeti verilmektedir.hp yazıcı servisi arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.Firmamız garanti dışı kalan yada garantisi bitmiş hp ürünlerine servis hizmeti vermektedir.Bostancı bölgesi ve civar semtler için hp marka bilgisayar , hp marka laptop , hp marka yazıcılarınıza yerinde servis hizmetimiz mevcuttur.

bostancı hp servisi

Bostancı Hp servisi

 

Bostancı Hp Yazıcı servisi

 

Bostancı Hp laptop servisi

 

Bostancı Hp bilgisayar servisi

 

Bostancı Hp yetkili servisleri

 

Bostancı Bilgisayar Servisi olarak acer kullanıcılarına Acer Servisi arayışlarınız için acer resmi web sitesinden size en yakın acer yetkili servis adresine ulaşabilirsiniz diyebiliriz.

Acer laptop arızalarınız için , acer bilgisayar arızalarınız için , Acer ekran kırılmaları , sıvı teması ,klavye kırılmaları gibi sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Acer bilgisayar servisi hizmetimizden yararlanmak için Bostancı bölgesinde yada civar semtlerde bulunmanız ve acer bilgisayar sahibi olmanız yeterlidir. Bostancı acer servisi olarak garanti süresi bitmiş acer marka bilgisayarlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

bostancı acer servisi

Bostancı Acer servisi

Acer klavye değişimi

Acer Laptop Yedek Parça Temini

Bostancı Acer laptop servisi

Bostancı Acer bilgisayar servisi

Bostancı Acer yetkili servisleri

SORU :

SONY VAIO VGN-CS390 laptop kullanıcısıyım, ekrana aldığı bir darbe sonucu içerisinde sanki bir mürekkep akması oluştu, Ekranın yarısından çoğu gözükmüyor. Tamiri mümkünmüdür.

CEVAP:

Bostancı Sony servisimize ekran kırılması şikayetinde bulunan Nermin hn’ ın adresine giden Bostansı Sony servis ekibimiz laptopun kullandığı 15.6” lcd ekran değişimini adresinde yaparak Nermin hanımın günlerce hatta haftalarca beklemesine engel olmuştur. Sizde Sony kullanıcısı iseniz  karşılaştığınız her türlü sorunda Bostancı Sony servisimiz ile irtibata geçerek laptopunuzda oluşan arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Deha Bilişim teknolojileri olarak Sony laptopların özel servis hizmetini sunmaktayız. Garantisi devam eden Sony laptoplara müdahale etmiyoruz. Bostancı Sony servisi olarak Sony laptoplarda, lcd ekran değişimi, anakart tamiri ve  çip değişimi başlıca verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.

bostancı sony servisi

Bostancı Sony servisi

 

Bostancı Sony laptop servisi

 

Bostancı Sony bilgisayar servisi

 

Bostancı Sony yetkili servisleri